Miód akacjowy 0,4 kg
search
  • Miód akacjowy 0,4 kg

Miód akacjowy 0,4 kg

23,00 zł

Wysyłka od 2 do 5 dni.

Do zakupionych dwóch słoików miodu świeczka z wosku pszczelego gratis.

Bezpłatna wysyłka od 200 zł.

Ilość

Miód akacjowy

Miód akacjowy z racji, że miód ten zawiera fruktozę, mogą stosować go cukrzycy, których choroba niezależna jest od insuliny. Regularne spożywanie miodu akacjowego wpływa na wzmocnienie odporności organizmu, jednocześnie działając antybakteryjnie, skutecznie ograniczając rozwój infekcji bakteryjnych. Działa kojąco na zapalenie gardła.
Z uwagi na dużą zawartość cukrów prostych, miód akacjowy jest szczególnie pomocny w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego. „Jedz miód, będziesz spokojny”, ponieważ spożywanie go wpływa uspokajająco na organizm, szczególnie w stanach zwiększonego stresu.
Z powodzeniem stosowany jest w leczeniu nadkwasoty żołądka, zaburzeń trawienia i  innych problemów żołądkowych. Przyspiesza odnowę błony śluzowej, polepszając ziarnowanie i wydzielanie śluzu, wspomagając w ten sposób walkę z wrzodami żołądka i dwunastnicy.
Sprawdza się także w przypadku chorób skóry. Wykazuje sporą skuteczność w likwidowaniu zakażeń, szczególnie ropnych. Przyspiesza gojenie i zasklepianie ran. Jest polecany przy zaburzeniach układu moczowego. Stosowany w przypadku stanów zapalnych nerek. Działa pobudzająco i usprawnia działanie wątroby, wspomagając jej detoksykację.
             
0